Netlinepro

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Jako eksperci z branży Telco oraz IT specjalizujemy się przede wszystkim w świadczeniu usług o następującym charakterze:

- projektowanie długodystansowych sieci optycznych
- projektowanie sieci optycznych w architekturze FTTx
- budowa sieci optycznych budynkowych tradycyjnych lub w technologii VertiCasa
- budowa sieci kablowych
- budowa i konfiguracja sieci komputerowych
- zaciąganie kabli w kanalizacji teletechnicznej
- wdmuchiwanie kabli optycznych
- wdmuchiwanie mikrowłókien
- pomiary optyczne : transmisyjne, reflektometryczne
- pomiary sieci FTTx, pomiary gniazd (sieci EPON, GPON, GEPON)
- spawanie światłowodów
- montaż oraz instalacja szaf kablowych, przełącznic
- budowa kanalizacji teletechnicznej, osadzanie studni
- utrzymanie sieci

Firmę NETLINEPRO tworzą wysokiej klasy specjaliści. Pracują dla nas osoby z wykształceniem politechnicznym, które posiadają gruntowną wiedzę z zakresu teleinformatyki oraz telekomunikacji. Co najważniejsze, mogą one poszczycić się sporym dorobkiem zawodowym w swojej profesji. Dzięki temu są to osoby, które nie tylko znają tajniki branży Telco oraz IT, ale także potrafią zastosować je w praktyce. Nasz personel to także starannie wyselekcjonowani eksperci z innych dziedzin. Naszą kadrę zasilają doskonali w swoim fachu technicy łączności. 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami - zadzwoń lub napisz. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my skonstruujemy dla Ciebie taką ofertę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetowym celem. To ona daje nam motywację do ciągłego rozwoju i nieustannego udoskonalania świadczonych usług. W kwestii jakości proponowanych rozwiązań nie idziemy na żadne kompromisy. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem wielu właścicieli przedsiębiorstw, osób zarządzających placówkami użyteczności publicznej, jak również inwestorów indywidualnych. 

Zapraszamy do współpracy.